Multiroom

Multiroom Standard HD jest to jeden, wspólny zestaw instalacji satelitarnej dla wszystkich dekoderów HD, w tym jednego dekodera z cyfrową nagrywarką, które zapewniają wyświetlanie programów w najlepszej jakości. Abonent posiada dostęp do kanałów liniowych, pakietów platformy nc+ oraz usług dodatkowych. Usługa umożliwia także dostęp do kolekcji VOD+, ale jedynie z poziomu mediaBOX+/turboBOX+. Sygnał z instalacji satelitarnej musi być doprowadzony do każdego dekodera. Warunkiem koniecznym jest połączenie dekoderów (mediaBOX+/turboBOX+ i BOX+) w internetowej sieci domowej LAN – przewodowo lub przez WiFi.

Oferta programowa

Na dekoderze głównym (Turbodekoder HD z nagrywarką) możesz oglądać pełną ofertę platformy nc+ i korzystać z wypożyczalni filmów VOD+. Na pozostałych dekoderach masz dostęp do pełnej oferty z wyjątkiem wypożyczalni filmów VOD.

Nawet 6 dekoderów

W ramach jednego abonamentu i jednej instalacji antenowej możesz podłączyć aż 6 dekoderów: dekoder główny (Turbodekoder HD z nagrywarką) i do 5 dekoderów dodatkowych (Dekodery HD).

multiroom

HD

Nasze dekodery zapewniają odbiór programów w najlepszej jakości obrazu i dźwięku czyli w standardzie High Definition. Już teraz platforma nc+ oferuje aż 50 kanałów HD bez dodatkowych opłat.

Przewodnik po kanałach

Wygodny i przejrzysty program telewizyjny. Co, gdzie i kiedy w telewizji z 7-dniowym wyprzedzeniem. Wszystkie kanały są pogrupowane tematycznie co ułatwia znalezienie interesującej pozycji.

Wypożyczalnia Vod+

Na dekoderze głównym masz dostęp do wypożyczalni filmów VOD+. Możesz wypożyczać pojedyncze hity lub wykupić abonament na kolekcje filmowe i serialowe. A po podłączeniu dekodera do Internetu zyskujesz dostęp do dodatkowych kolekcji i serwisów VOD+.

Pvr

Na dekoderze głównym możesz nagrywać, zatrzymywać i pauzować programy na żywo. Nagrywasz swoje ulubione programy, możesz jeden program oglądać, a drugi równolegle nagrywać. Zatrzymujesz program na żywo i wracasz do oglądania kiedy chcesz. Przewijasz program i wracasz do momentu, który chciałbyś zobaczyć jeszcze raz.

Podłączenie Lan

Usługa Multiroom Standard HD wymaga podłączenia wszystkich dekoderów do domowej sieci LAN (za pomocą WiFi, kabla Ethernet lub Powerline).

k0n0pka11 Opublikowane przez:

Brak możliwości komentowania.