Kontakt

Nasza firma zajmuje się montażem, ustawianiem i serwisem anten satelitarnych oraz naziemnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji antenowych i profesjonalny sprzęt pomiarowy niezbędny do prawidłowego ustawiania anten i szybkiego diagnozowania usterek.

Montujemy i ustawiamy anteny satelitarne do odbioru wszystkich platform cyfrowych w Polsce: NC+Cyfrowego Polsatu, Orange oraz ustawiamy odbiór darmowych kanałów satelitarnych.

Doradzamy w zakresie wyboru anteny, dekodera, osprzętu, wykonujemy wszystkie usługi związane z antenami satelitarnymi. Instalacje zbiorcze, multiroom – odbiór z anteny satelitarnej na kilku telewizorach.

Pomagamy wybrać odpowiedniego operatora platformy satelitarnej, wykonujemy podłączenie i konfigurację każdego sprzętu RTV oraz w razie potrzeby udzielamy klientowi szkolenia z obsługi dekodera i TV.

Ponad to zajmujemy się również instalacją domofonów i wideo domofonów oraz montażem automatów do bram wjazdowych i garażowych. Instalacje wykonujemy w domach jednorodzinnych / wielorodzinnych, jak i też w obiektach hotelowych, pensjonatach, instytucjach czy osiedlach mieszkaniowych.Posiadamy pełen asortyment montażowy niezbędny do odbioru Telewizji Satelitarnej i Telewizji naziemnej cyfrowej DVB-T.

Krótkie terminy realizacji, fachowa obsługa oraz gwarancja na zakupione u nas materiały i każdą z usług.

Obszar naszej działalności to Grodzisk Mazowiecki oraz okolice.

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy poniżej, postaramy się odpowiedzieć jak najszybciej to będzie możliwe! Możesz również bezpośrednio do nas zadzwonić – 608 469 605 / 600 671 614.


Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *