O nas

Nasza firma zajmuje się montażem, ustawianiem i serwisem anten satelitarnych oraz naziemnych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w zakresie instalacji antenowych i profesjonalny sprzęt pomiarowy niezbędny do prawidłowego ustawiania anten i szybkiego diagnozowania usterek.

Montujemy i ustawiamy anteny satelitarne do odbioru wszystkich platform cyfrowych w Polsce: NC+Cyfrowego Polsatu,Orange oraz ustawiamy odbiór darmowych kanałów satelitarnych.

Doradzamy w zakresie wyboru anteny, dekodera, osprzętu, wykonujemy wszystkie usługi związane z antenami satelitarnymi. Instalacje zbiorcze, multiroom – odbiór z anteny satelitarnej na kilku telewizorach.

Pomagamy wybrać odpowiedniego operatora platformy satelitarnej, wykonujemy podłączenie i konfigurację każdego sprzętu RTV oraz w razie potrzeby udzielamy klientowi szkolenia z obsługi dekodera i TV.

Ponad to zajmujemy się również instalacją domofonów i wideo domofonów oraz montażem automatów do bram wjazdowych i garażowych. Instalacje wykonujemy w domach jednorodzinnych / wielorodzinnych, jak i też w obiektach hotelowych, pensjonatach, instytucjach czy osiedlach mieszkaniowych.Posiadamy pełen asortyment montażowy niezbędny do odbioru Telewizji Satelitarnej i Telewizji naziemnej cyfrowej DVB-T.

Krótkie terminy realizacji, fachowa obsługa oraz gwarancja na zakupione u nas materiały i każdą z usług.

Obszar naszej działalności to Grodzisk Mazowiecki oraz okolice – darmowy dojazd do 15 kilometrów w zasięgu!
Powyżej cena dojazdu uzależniona od rodzaju usługi, ustalana indywidualnie.

Bądź pierwszą osobą, która zostawi swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *